ویژه برنامه ایام الله دهه فجر در مساجد سمنان برگزار می شود

  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۸
  • ۳۴۲ بازدید

همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر؛

ویژه برنامه ایام الله دهه فجر در مساجد سمنان برگزار می شود

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری ویژه برنامه ایام الله دهه فجر در مساجد سمنان خبر داد.

عباس بابایی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر گفت: ویژه برنامه فرهنگی، مذهبی ایام الله دهه فجر در مساجد از جمعه یازدهم بهمن در مسجد النبی (ص) واقع در جهادیه همزمان با نماز مغرب و عشاء آغاز و به مدت ۱۰ شب دیگر به ترتیب در مساجد عابدینیه، ولیعصر(عج)، اهل بیت(ع)، مسجد الزهرا(س)، مسجد حجت ابن الحسن(ع)، مسجد اعظم زاوقان، هیئت انصار و مسجد علی ابن ابی طالب برگزار خواهد شد.

وی در ادامه هدف از برگزارى ویژه برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر را انتقال پیام‏ها و دستاوردهاى انقلاب در قالب‏ هاى هنرى و فرهنگى، به مردم و به‏ ویژه نسل جوان عنوان کرد.

بابایی یکی دیگر از اهداف برگزارى جشن‏ هاى پیروزى انقلاب اسلامى را زنده کردن یاد و خاطره شهیدان این‏ راه و تجدید عهد و میثاق با آرمان‏هاى آن‏ها یاد کرد، و اظهار داشت: دهه فجر، سرآغاز طلوع اسلام، خاستگاه ارزشهاى اسلامى، مقطع رهایى ملت ایران و بخشى از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدى دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه‏ اى تعیین‏ کننده و بى‏ مانند بشمار می رود.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان یادآورشد: این برنامه با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، کارگروه قرآن، مساجد، تشکل های دینی و ستاد دهه فجر شهرستان سمنان برگزار می شود.