ورودی شمالی شهر نمایی دیگر می گیرد

  • ۵ مرداد ۱۳۹۹
  • ۶۱۸ بازدید

مدیر شهرداری منطقه سه سمنان ؛

ورودی شمالی شهر نمایی دیگر می گیرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، روابط عمومی شهرداری منطقه سه به نقل از حمیدرضا قدس از ساماندهی ورودی شمالی شهر خبر داد.

وی با اعلام این خبر اظهار کرد: از مهمترین اهداف شهرداری منطقه سه در جذب گردشگر و رضایت شهروندان ساماندهی و زیباسازی بصری ورودی شهر است که در همین راستا تاکنون اقداماتی را در ورودی شمالی به مرحله اجرا در آورده است.

وی افزود: از جمله اقدامات صورت گرفته میتوان به استفاده از شن رنگی در محوطه سازی و زیباسازی ضلع شمالی پل جهاد نام برد که تاثیر بسزایی در افزایش نشاط و زیبایی حواشی خیابان ها و منظر ورودی شهر دارد.

وی خاطر نشان کرد: اصلاح هندسی بلوار ضلع شمالی CNG پل جهاد از دیگر اقداماتیست که با هدف متصل کردن خیابان امین به کنار گذر بلوار بسیج با از بین بردن مشکلات و خطرات ترافیکی موجود در دو لاین رفت و برگشت ۷ متری به طول ۳۷۰ متر طول در حال احداث می باشد.

مدیر منطقه سه بیان کرد: در راستای تحقق طرح فوق و همچنین توسعه فضای سبز با استفاده از پتانسیل های بالقوه شهری، بوستان مدافعان سلامت در حد شرقی بیمارستان کوثر با مشارکت شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی سمنان در حال احداث می باشد که نوید بخش چهره ای نو و در خور شهروندان است.

این مقام مسئول ضمن تشکر از شهروندان فهیم سمنان گفت: امید است بتوانیم با برنامه ریزی های مناسب سهم کوچکی در ایجاد نشاط و شادابی شهر داشته باشیم و خدمات شایسته ای را به شهروندان گرامی ارائه دهیم.