ورزش ضامن سلامتی کارکنان است

  • ۱۸ بهمن ۱۴۰۰
  • ۱۹۹ بازدید

شهردار سمنان :

ورزش ضامن سلامتی کارکنان است

شهردار سمنان ورزش کارکنان را ضامن سلامت آنان دانست و خواستار برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،خبرگزاری ایمنا در گزارش با سید علی مرتضی نژاد در نشست با مسئول و عوامل برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری سمنان جام دهه فجر گفت : برای اینکه شهرداری بتواند خدمات بهتر و موثرتری را برای شهروندان ارائه دهد، نیازمند کارکنانی است که ضمن سلامت جسمی دارای روحیه ی شاد و سرزنده باشند، که برگزاری برنامه های ورزشی تاثیر بسیار زیادی در این زمینه دارد .

مرتضی نژاد با تاکید بر اینکه هزینه در ورزش، نوعی سرمایه‌گذاری بلند مدت است اظهار داشت : به وسيله ورزش مي توان ظرفيت كارمندان را در مقابله با فشارهاي رواني در محل كار افزايش داد و سلامت عمومي آنان را تضمين كرد.

شهردار سمنان با بیان اینکه ورزش کارمندی سبب ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان می‌شود و نباید تنها به برگزاری یک یا دو رویداد محدود باشد ، خواستار برگزاری المپیاد ورزش کارکنان شهرداری شد و به مديران مناطق و سازمان ها پيشنهاد کرد كه زمینه نهادينه شدن فعاليت بدني و ورزش را در سازمان خود فراهم كنند.

ابراهیم زیاری ، مسئول برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری سمنان جام دهه فجر هم در این نشست گفت : ۱۷ تیم از واحدهای مختلف شهرداری در این مسابقات شرکت کرده و در صورت مساعد بودن شرایط از لحاظ شیوع کرونا ، مراسم اختتامیه در روز میلاد حضرت علی (ع) برگزار می شود .