واژگونی یک دستگاه کامیون در میدان حضرت علی اکبر (ع) سمنان

  • ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
  • ۳۲ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

واژگونی یک دستگاه کامیون در میدان حضرت علی اکبر (ع) سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ، از واژگونی یک دستگاه کامیون بنز در شهر سمنان خبر داد.

رضا رهایی درباره این حادثه گفت : در ساعات اولیه صبح پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۱ ، با تماس تلفنی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان ، واژگونی یک دستگاه کامیون بنز و نشت گازوئیل از آن گزارش شد . به همین منظور آتش نشانان شیفت ج ایستگاه ۱ به سرعت به محل اعزام شدند.

وی در ادامه گفت : آتش نشانان با حضور در میدان حضرت علی اکبر (ع) سمنان مشاهده کردند که یک دستگاه کامیون در ورودی میدان واژگون شده و به دلیل آسیب دیدگی باک این کامیون مقدار زیادی گازوئیل در خیابان جاری شده است که آتش نشانان به سرعت ضمن رعایت نکات ایمنی با هماهنگی های لازم با دیگر واحدهای مرتبط در شهرداری سمنان نسبت به پوشش گازوئیل جاری اقدام و با استقرار در محل و حفظ ایمنی موقعیت تا پایان عملیات در محل حادثه باقی ماندند در پایان به ایستگاه مرکزی بازگشتند به لطف خداوند بزرگ این حادثه تلفات جانی در بر نداشته است.

رهایی همچنین گفت : با توجه به شواهد و قرائن موجود ، عدم صحیح مهار بار در کامیون باعث واژگونی آن شده است.

همشهریان عزیز باید کاملا دقت بفرمایند که حتی برای مسیر هر چند کوتاه ، ضمن استفاده از خودرو های باربر ، نسبت به مهار بار اقدامات کامل را انجام دهند تا به مال و جان خود و همشهریان آسیبی وارد نشود.