واژگونی پژو پارس در جاده سمنان به مهدیشهر روی پل درجزین

  • ۱۰ تیر ۱۴۰۰
  • ۲۳۷ بازدید

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان

واژگونی پژو پارس در جاده سمنان به مهدیشهر روی پل درجزین

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان خبر از واژگونی پژو پارس در جاده سمنان به مهدیشهر (روی پل درجزین) را داد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان گفت: روز گذشته طی تماس شهروندان و خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ مبنی بر واژگونی خودرو پژو پارس در جاده سمنان به مهدیشهر بالای پل درجزین و محبوس شدن سرنشینان داخل خودرو ، با سرعت عمل و اقدام به موقع آتش نشانان ایستگاه شماره ۱ با موفقیت به پایان رسید.

اسمعیل پور در تشریح حادثه فوق گفت: در این حادثه یک سرنشین خوروی مذکور که بین ۳۰ الی ۳۵ ساله بود توسط نیروهای آتش نشانی و اورژانس حاضرین در محل امداد رسانی و نجات یافت.

وی از اعزام ۲ دستگاه خودرو به همراه ۴ نفر آتش نشان برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و عنوان کرد : حادثه فوق در ساعت ۱۱:۴۰ دقیقه روز گذشته به سامانه ۱۲۵ اعلام و گروه در کمترین زمان ممکن با حضور در محل و انجام اقدامات اولیه(قطع جریان برق خودرو و …) و ایمن سازی محل شروع به امدادرسانی کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در نحوه توضیح امدادرسانی این حادثه تشریح کرد : تیم اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که خودروی پژو بر اثر بی احتیاطی و عدم کنترل راننده واژگون شده است و یک نفر سرنشین خودرو توسط خودروهای عبوری و‌مردم قبل رسیدن عوامل امدادی رها سازی شده که نیروها پس از ایمن سازی محل و خودرو، فرد حادثه دیده تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند و نیروهای امدادی پس از انتقال خودرو به پارکینگ توسط عوامل انتظامی و اطمینان خاطر از ایمنی محل به عملیات خود پایان دادند.

اسمعیل پور در آخر تاکید کرد: رانندگان محترم حتما” با سرعت مطمئنه و فاصله مجاز قانونی با خودروهای جلوئی رانندگی کنند تا از بروز حوادث این چنینی جلوگیری شود.