واژگونی پراید و امدادرسانی توسط آتش نشانان سمنانی

  • ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۳۶ بازدید

سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان خبر داد:

واژگونی پراید و امدادرسانی توسط آتش نشانان سمنانی

خودروی پراید واژگون شده در جاده سمنان به تهران توسط آتش نشانان ایستگاه مرکزی امداد رسانی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان آتش نشانی سمنان گفت: واژگونی خودرو پراید در جاده سمنان به تهران دو‌مصدوم به همراه داشت.

رضا رهایی از اعزام ۲ دستگاه خودرو و ۶ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت ۱۱:۲۱ دقیقه امروز بیست و سوم خرداد ۱۴۰۱رخ داد.

وی در این باره گفت: با تماس اورژانس سمنان مبنی بر واژگونی خودرو پراید به آدرس لاین سمنان به تهران نرسیده به پل سلام(مومن آباد) ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی ایستگاه ۱ را به محل اعزام کرد.

رهایی در ادامه گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که خودروی سواری پراید به علت نامعلومی از جاده خارج شده و‌عدم کنترل توسط راننده واژگون و باعث مصدومیت شدید راننده و سرنشین آن شده است که آتش نشانان بلافاصله با رعایت نکات ایمنی محل را برای خودروهای عبوری ایمن کرده ومشغول عملیات امدادرسانی شدند.

سرپرست سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه گفت : خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته ولی دو نفر مصدوم که زن و‌مردی حدودا ۶۰ ساله بودند را بعد از رها سازی بوسیله ست امداد و نجات ، امدادرسانی کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند .