هم اندیشی پرسنل سازمان مدیریت پسماند در راستای استقبال از بهار ۱۴۰۱

  • ۱۷ اسفند ۱۴۰۰
  • ۱۹۰ بازدید

مدیریت پسماند شهرداری سمنان:

هم اندیشی پرسنل سازمان مدیریت پسماند در راستای استقبال از بهار ۱۴۰۱

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، در آستانه فرارسیدن فصل بهار ، پرسنل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان با هدف زیباسازی فضای بصری شهر و ارائه هر چه بهتر خدمات به شهروندان و مسافران نوروزی گرد هم آمدند.

مجتبی اعوانی مدیر سازمان در این نشست بر اقدامات جهادی نظیر تنظیف و ر‌فت و روب محیط شهری ، شستشوی مخازن زباله ، جمع آوری شاخ و برگ های دپو شده و لاستیک های فرسوده در سطح معابر ، تجهیز و رفع نواقص سرویس های بهداشتی تاکید کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: همچنین به منظور زیباسازی و بهبود چهره بصری شهر در ایام نوروز ، نهضت جمع‌آوری و انتقال انبار های ضایعاتی که به صورت غیر قانونی مشغول به فعالیت می باشند ادامه خواهد داشت و بدین ترتیب اقدامات لازم و معرفی انبار های فوق‌الذکر برای اخذ زمین به شهرک بازیافت صورت خواهد گرفت.

اعوانی با توجه به ورود به هفته های پایانی سال و آغاز آیین خانه تکانی و همچنین افزایش حجم زباله ها و پسماندهای شهری افزود: در همین راستا واحد نقلیه سازمان به منظور تسریع در انجام امور با تمام قوا در حالت آماده باش و خدمت رسانی بوده لذا با توجه به این امر از شهروندان تقاضا می شود به جهت ادای احترام به پاکبانان زحمتکش شهر خود از رهاسازی پسماندها در معابر عمومی برای جلوگیری از معضلات بهداشتی و ایجاد آلودگی های زیست محیطی خودداری نمایند.