همایش ورزش صبحگاهی کارکنان شهرداری سمنان به مناسبت هفته شهرداری و دهیاری در ورزشگاه تختی سمنان برگزار شد

  • ۲۵ تیر ۱۴۰۱
  • ۲۳۵ بازدید

برگزاری همایش ورزش صبحگاهی کارکنان به مناسبت هفته شهرداری

همایش ورزش صبحگاهی کارکنان شهرداری سمنان به مناسبت هفته شهرداری و دهیاری در ورزشگاه تختی سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، صبح امروز به مناسبت هفته شهرداری و دهیاری همایش ورزش صبحگاهی کارکنان شهرداری سمنان در ورزشگاه تختی سمنان برگزار شد.

قاسم ملکدار معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان در حاشیه برگزاری همایش و در گفتگو با ایمنا اظهار داشت : یکی از مؤثرترین راهکارها جهت ارتقاء سلامت و کیفیت زندگی کارکنان، انجام فعالیت فیزیکی و ورزش است، از طرفی ورزش صبحگاهی یکی از ساده‌ترین و اجرایی‌ترین فعالیت‌های فیزیکی در محیط کار می‌باشد. با عنایت به اهمیت ورزش در سلامت جسم و روان انسان و با توجه به گسترش زندگی ماشینی و کم تحرکی افراد ،اهتمام به ورزش بخصوص ورزش صبحگاهی از اولویت های شهرداری در کمیته اوقات فراغت و ورزش کارکنان است.

ملکدار با اشاره اینکه ترویج فعالیت بدنی، روش سودمندی جهت پیشگیری از بیماری‌های مزمن و ارتقای سلامت جامعه و بخصوص کارکنان سازمان ها است گفت : امروزه اکثر مشاغل از جمله مشاغل کارمندی، بدون تحرک هستند. فعالیت فیزیکی نه تنها عملکرد و سلامت کارکنان را بهبود می‌بخشد، بلکه منجر به ایجاد رضایت شغلی و ارتقاء کیفیت زندگی آنان می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان ورزش را يك فعاليت اجتماعي توصیف کرد كه امكان ايجاد روابط دوستانه در آن بسيار زياد است.