نوای سرود سلام فرمانده در سالن غدیر سمنان طنین انداز خواهد شد

  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۱
  • ۲۱۲ بازدید

در جشن بزرگ دهه کرامت با حضور ابوذر روحی؛

نوای سرود سلام فرمانده در سالن غدیر سمنان طنین انداز خواهد شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از اجرای سرود سلام فرمانده در سمنان خبر داد.

امیر نجم در ادامه با اشاره به این که این سرود حماسی با حضور ابوذر روحی در سالن ورزشی غدیر به اجرا درخواهد آمد، افزود؛ این برنامه پنج شنبه دوازدهم خرداد ماه ساعت ۱۱ صبح با حضور پرشور دهه نودی ها برگزار خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه این آیین همراه با برنامه‌های متعدد و متنوعی همراه است، اظهار داشت: برگزاری اجرای برنامه های شاد ویژه نوجوانان و جوانان و برگزاری مسابقات از جمله برنامه های پیش بینی شده در این جشن است.

نجم افزود: هدف اصلی از برگزاری این برنامه ها بزرگداشت اين دهه، گراميداشت ولايتمداری، حفظ ارزش‌های دينی ـ اسلامی است و زنده نگه‌داشتن اين دستاوردهای مهم است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان اینکه اين دهه، دهه ارزش‌گذاری به مقام ائمه اطهار‌(ع) و حب و دوستی با آنان است و جوانان و نوجوانان اين مرز و بوم بايد معارف دينی خود را به شكل حقيقی باور كنند،خاطر نشان کرد: سلام فرمانده، صدای نسلی است که می‌خواهند یاور امام زمان خود باشند.

شایان ذکراست: حضور برای عموم علاقه مندان آزاد است.