نهضت آسفالت ریزی در راستای بهبود وضعیت خیابان ها و لکه گیری معابر سطح منطقه

  • ۲۹ خرداد ۱۳۹۹
  • ۱۴۴۴ بازدید

مدیر منطقه یک شهرداری سمنان از آسفالت ریزی بیش از ۲ هزار تن در معابر منطقه یک شهرداری سمنان از ابتدای سال خبر داد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، الیاس افضلی گفت : نهضت آسفالت ریزی در راستای بهبود وضعیت خیابان ها و لکه گیری معابر سطح منطقه یک همچنان ادامه دارد و به درخواست شهروندان و بر اساس ضرورت، عملیات آسفالت معابر اصلی و فرعی شهر به مساحت ۱۷۸۰۰ متر مربع انجام شده است .

افضلی با اشاره به آسفالت ریزی بیش از ۲ هزار تن در سطح معابر منطقه یک از ابتدای سال تاکنون افزود: عملیات آسفالت ریزی به در سطح معابر اصلی و فرعی برای آسفالت ،روکش، ترمیم نوار حفاری و لکه گیری معابر به صورت آسفالت ریزی دستی و فینیشری و لکه گیری معابر انجام شده است .

وی ادامه داد : عملیات آسفالت خیابان ها و معابر منطقه یک با همکاری و هماهنگی معاونت امور فنی و زیربنایی و سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سمنان و در کنار فعالیت های عمرانی دیگر بصورت جدی و شبانه روزی در حال انجام است.

شهردار منطقه یک سمنان به مهمترین پروژه های در دست اقدام منطقه یک اشاره کرد و گفت : بهسازی مجموعه گردشگری باغ فیض ، بلوار فدک و طراحی میدان انار در مراحل آخر کار قرار داشته و بزودی آماده بهره برداری می باشد. طراحی شهری جدید نیز برای میادین ابوذر، حافظ و شهید بهشتی در دست اقدام است .