نماینده مردم سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی از طرح های عمرانی شهرداری سمنان بازدید کرد

  • ۲۳ آذر ۱۳۹۹
  • ۵۹۴ بازدید

طرح های شهری با نگاه خلاقانه در شهر سمنان
نماینده مردم سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی از طرح های عمرانی شهرداری سمنان بازدید کرد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، عباس گلرو نماینده مردم سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی به همراه اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و برخی مدیران شهری از چند پروژه عمرانی در حال اجرای شهرداری بازدید کردند.

گلرو در حاشیه این بازدید که روز چهارشنبه انجام شد گفت: شهرداری سمنان طرح های متعددی را در حاشیه شمالی شهر و بویژه ورودی های شهر در دست اجرا دارد که در نوع خود بسیار مهم است . ورودی های هر شهر مانند لباس نشان دهنده تصویر هر شهر بوده که زیبابودن آن ، نشان دهنده جلوه زیبایی شهر است .

وی با تقدیر از فعالیت های عمرانی شهرداری سمنان گفت : این طرح های عمرانی هم برای شهروندان سمنانی و هم برای مسافران و زائران مفید بوده و می تواند در توسعه گردشگری شهر موثر باشد .

رییس کمیته روابط خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد : فعالیت های انجام شده بویژه در حوزه کودکان، بانوان و مرمت بافت های قدیم حاکی از وجود نگاه نوآور و خلاق در شورای اسلامی و شهرداری سمنان است که زمینه ایجاد یک تحول بزرگ در شهر را نوید می دهد .
نماینده مردم سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی، در این بازدید بر لزوم اهتمام تمامی دستگاه های ذیربط جهت تسریع در تکمیل این پروژه ها تاکید کرد.