نقش سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری سمنان در بحران کرونا ستودنی است

  • ۱ آذر ۱۳۹۹
  • ۳۳۷ بازدید

شهردار سمنان:

نقش سازمان مدیریت آرامستان‌های شهرداری سمنان در بحران کرونا ستودنی است

شهردار سمنان از زحمات رئیس و پرسنل سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان در بحران کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی قدردانی کرد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان اظهار داشت: پرسنل این سازمان از ابتدای بحران کرونا در صف اول خدمت رسانی حضور داشته و فعالیت های آنان شایسته تقدیر است .

وی گفت : نقش سازمان آرامستانها در بحران کرونا بسیار حساس بوده و کارکردن در این شرایط که مراجعان به دلیل غم از دست دادن نزدیکان خود، در شرایط روحی مناسبی نیستند بسیار دشوار است.

ناظم رضوی با اشاره به رعایت دستور العمل های بهداشتی ابلاغی از ستاد ملی کرونا و دانشگاه علوم پزشکی توسط شهرداری گفت : پرسنل سازمان مدیریت آرامستانها تا حد امکان با رعایت این دستور العمل ها و اصول انسانی، بهداشتی و شرعی در فعالیت های پذیرش ، تطهیر ، تغسیل و تدفین، آرامش روحی و روانی بازماندگان را تامین کرده و نقش ارزنده ایی ایفا کردند.

شهردار با اشاره به فعالیت ارزنده مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان در زمینه اجرای برنامه های غربالگری کرونا گفت : موضوع سلامت کارکنان در کنار سلامت مراجعان و مردم همواره از دغدغه های شهرداری بوده و با توجه به ذات کار در شهرداری و تنوع بویژه در حوزه های پسماند ، فضای سبز و آرامستان باید دستورالعمل های بهداشتی و پیشگیر از شیوع کرونا همواره مدنظر باشد .