نقش زیبای اشعار بر پیکره شهر سمنان

  • ۲۱ خرداد ۱۳۹۹
  • ۹۴۷ بازدید

به کوشش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان انجام شد؛

نقش زیبای اشعار بر پیکره شهر سمنان

شهر سمنان به اشعار دلنشین شعرا مزین شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از اکران اشعار دلنشین شعرا در سطح شهر سمنان خبر داد.

عباس بابایی اظهار داشت: واحد تبلیغات محیطی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در راستای ایجاد نشاط و پویایی و ترویج فرهنگ و ادبیات ایران زمین نسبت به اکران اشعار در سطح شهر اقدام کرده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: به منظور بهبود فضای بصری اشعار شعرا به تعداد ۱۰۵ سازه شامل استرابورد، استند، پرتابل، اسکو لایت باکس در نقاط مختلف سطح شهر سمنان اکران شده است.

بابایی افزود: اکران این شعرها در سطح شهر باعث می‌شود که بخش مهمی از نسل جوان نسبت به آشنایی بیشتر با این اشعار کنجکاو شوند در واقع این اتفاق کمک می‌کند تا بخش‌های مختلفی از اقشار جامعه به سمت دریافت منشاء اشعار سوق پیدا کنند و سطح مطالعه در این زمینه دستخوش تغییرات مثبتی شود.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در کنار دیگر بخش‌های شهرداری سمنان برای همراهی با مردم در گذر از بحران شیوع ویروس کرونا تلاش می‌کند، گفت: گرچه عمده فعالیت‌های این سازمان هم‌ اکنون به حالت تعلیق در آمده است اما به محض گذر از این روزها، با قوت بیشتر برای احیای روحیه نشاط و شادی به میدان خواهیم آمد .