نفرات برتر مسابقات معرفی شدند

  • ۲ آذر ۱۴۰۱
  • ۷۶ بازدید

در جشن اهدای کتاب و آیین اختتامیه برنامه ها به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی؛

نفرات برتر مسابقات معرفی شدند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جشن اهدای کتاب و آیین اختتامیه برنامه ها به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با حضور کودکان کار و خانواده های مددجویان برپا شد.

امیر نجم در ادامه افزود: این برنامه پنج شنبه ۲۷ آبان ماه در فرهنگسرای تدین برگزار شد و خانواده ها و کودکان ساعات شاد و مفرحی را در کنار هم سپری کردند و لحظات شیرین و به یاد ماندنی برای آنان ثبت شد.

وی اظهار داشت: در این آیین برنامه های شاد و مفرح شامل برگزاری کارگاه آموزشی قصه گویی، نمایش نامه خوانی، اجرای نمایش، مسابقه ماست خوری، آموزش اصول ایمنی و آتش نشانی برای کودکان اجرا شد.

نجم خاطر نشان کرد: در حاشیه آیین اختتامیه برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی، بیش از ۱۳۰ جلد کتاب بین کودکان و نوجوانان توزیع گردید و در این برنامه به علی لواف، مصطفی لکزایی، حامد شیرزاد، علی محمدی و مرضیه خاوری ، برگزیدگان مسابقه تکمیل جمله برتر تحت عنوان “اگر من یک کتاب بودم…..” هدایی اهدا گردید.

ایشان با اشاره به اینکه ایستگاه مطالعاتی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در فرهنگسرای تدین افتتاح گردید، گفت: نازنین فاطمه شهبازی، رهام عبدوس، ریحانه دهرویه ، هستی رئوفی و محمد خالق از منتخبین مسابقه نقاشی با موضوع اهمیت و نقش کتاب در زندگی بودند که در این برنامه به رسم یادبود جوایزی به آنان اهدا گردید.

این آیین به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و مرکز مهر حامی “مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان سمنان” برگزار شد.