نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس‌های شهری

  • ۶ اسفند ۱۳۹۸
  • ۶۹۸ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان عنوان کرد:

نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوس‌های شهری

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مجید کاشی از اجرای طرح نظافت و ضدعفونی نمودن اتوبوس‌های سازمان خبر داد و گفت: این فرآیند برای اتوبوسهای فعال ناوگان حمل و نقل عمومی در سطح شهر و دانشگاهها به صورت مستمر ادامه خواهد داشت .

کاشی در ادامه بیان کرد: به جهت جلوگیری هر چه بیشتر از شیوع بیماری کرونا تمهیدات پیشگیرانه در ناوگان حمل و نقل عمومی پیش‌بینی شده که شست‌ و شو و ضدعفونی محیط داخلی اتوبوس‌های درون شهری از آن جمله به شمار می‌رود.

وی همچنین از فعالیت ۶۰ دستگاه اتوبوس شهری که وظیفه جابجایی روزانه هزاران نفر از شهروندان و دانشجویان و دانش آموزان را برعهده دارند را یادآور شد و افزود: این اقدامات ضمن ارتقای ضریب ایمنی سلامت، می‌تواند خاطری آسوده را برای مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی به ارمغان آورد.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر همچنین به توزیع ماسک و دستکش بین رانندگان ناوگان اشاره و عنوان کرد: آموزش‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی در اختیار رانندگان قرار گرفته و نکات و هشدارهای لازم در این زمینه به آنها اطلاع‌رسانی می‌شود.

کاشی همچنین از نظافت و نظارت بر ایستگاه‌ها و سایبانهای اتوبوس در سطح شهر خبر داد و از شهروندان خواست نسبت به رعایت توصیه‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته و این سازمان را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری رسان باشند.