نصب پایه چراغ‌ های روشنایی بوستان آدم برفی

  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
  • ۶۶۲ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه دو سمنان خبر داد:

نصب پایه چراغ‌ های روشنایی بوستان آدم برفی

به منظور رفاه حال شهروندان، زیباسازی منظر و چشم انداز شهری و تامین و حفظ امنیت شهروندان در شب به دلیل استفاده شهروندان از بوستان ها جهت پر کردن اوقات فراغت خود، پایه چراغ های روشنایی در بوستان آدم‌ برفی واقع در شهرک مدیران توسط زحمتکشان اداره خدمات شهری شهرداری منطقه دو‌ نصب گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو سمنان مجتبی اعوانی معاون خدمات شهری شهرداری منطقه دو، تامین روشنایی بوستان‌ها را امری مهم و ضروری دانست و افزود: این اقدامات با هدف زیباسازی سیما و منظر شهری، تامین نور مناسب و روشنایی خیابان ها و معابر در شب برای رفاه شهروندان مهرنشین صورت می گیرد.

وی در ادامه با تاکید بر ممارست شهرداری منطقه بر تامین روشنایی معابر اذعان کرد: با انجام چنین اقداماتی ضمن زیباسازی و تامین روشنایی معابر، شهروندان از جلوه بصری زیبا و مطلوب سیمای شهر بهره‌مند می شوند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه عدم وجود نور مناسب در این بوستان گلایه مندی شهروندان را موجب شده بود بر آن شدیم تا با در نظرگیری شرایط این مسیر ‌و بررسی راهکارهای مناسب، به منظور رفاه و امنیت شهروندان و با هدف زیباسازی سیما و منظر شهری، با نصب پایه چراغ های روشنایی نسبت به تامین نور بوستان آدم برفی اقدام نماییم.