نصب ست وسایل بازی در بوستان های سطح منطقه

  • ۲۷ مرداد ۱۳۹۹
  • ۴۳۲ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه سه سمنان خبر داد:

نصب ست وسایل بازی در بوستان های سطح منطقه

در راستای تحقق شعار سمنان شهر دوستدار کودک و افزایش نشاط و شادابی کودکان ست های بازی پلی اتیلن در ۶ بوستان سطح منطقه توسط واحد خدمات شهری در حال نصب می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه حمیدرضا قدس با اعلام این خبر گفت: با توجه به ایجاد مکانی مناسب جهت تفریح و بازی کودکان و سپری کردن اوقات فراغت خانواده ها در کنار آن ها نصب ست های بازی پلی اتیلن در ۶ بوستان سطح منطقه با بالاترین استاندارد در حال اجرا می باشد.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین دغدغه های امروز جامعه مقوله سلامت کودکان و آسودگی خاطر والدین با ایجاد فضاهای سالم تفریحی و تجهیز به وسایل بازی استاندارد و ایمنی بالاتر نسبت به وسایل فلزی است که به همین منظور ساخت و نصب ست های پلی اتیلن براساس استانداردهای روز در فضاهای عمومی مانند بوستان ها در دستور کار واحد خدمات شهری منطقه قرار گرفته است.

وی افزود: در همین راستا این پروژه با نصب اولین ست در بوستان شهید همتی و بوستان امید آغاز و نصب در مابقی بوستان ها در روزهای آتی ادامه دار خواهد بود.

این مقام مسئول در پایان از والدین فهیم و فکور سمنانی درخواست کرد تا با فرهنگ سازی و آموزش نحوه استفاده وسایل به کودکان در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشند و ما را در خدمت رسانی هرچه بهتر یاری رسانند.