نصب دستگاه کارتخوان در اتوبوسهای خطوط شهری

  • ۵ فروردین ۱۳۹۹
  • ۶۴۰ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر خبر داد؛

نصب دستگاه کارتخوان در اتوبوسهای خطوط شهری

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر از نصب دستگاه کارتخوان در اتوبوسهای خطوط شهری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مجید کاشی با اعلام این مطلب گفت: تمامی اتوبوسهای خطوط شهری علاوه بر دارا بودن دستگاه کارتخوان بلیط الکترونیکی به دستگاه کارتخوان بانکی نیز مجهز شدند.

مجید کاشی در توضیح این مطلب افزود: به منظور جلوگیری حداکثری از شیوع ویروس کرونا و به جهت حفظ سلامت شهروندان عزیز سمنانی در هنگام استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی درون شهری تمامی اتوبوسهای خطوط شهری این سازمان به دستگاه کارتخوان بانکی مجهز گردیده تا آن دسته از مسافران محترمی که کارت بلیط الکترونیکی ندارند هنگام پرداخت کرایه دچار مشکل نشده و و با خیال آسوده نسبت به استفاده از دستگاه کارتخوان تعبیه شده در اتوبوس اقدام نمایند.

کاشی ادامه داد که ۵۰% ناوگان تاکسی شهری سمنان مجهز به دستگاه کارتخوان بانکی می باشند و شهروندان جهت پرداخت کرایه خود می توانند از دستگاههای موجود در تاکسیها استفاده نمایند .

وی از مسافران تاکسی درخواست نمود تا هنگام سفرهای درون شهری خود با تاکسی شهری از نشستن بیش از دو نفر در صندلی های عقب تاکسی خودداری نمایند.

کاشی در خاتمه ضمن اعلام این موضوع که شستشو و ضد عفونی ناوگان اتوبوس شهری و همچنین ناوگان تاکسی شهری به صورت روزانه و مستمر انجام می شود از شهروندان عزیز خواست تا با رعایت موارد بهداشتی و ایمنی کمک کنند تا سایه این ویروس شوم از شهر و کشور عزیزمان برداشته شود.