نصب تاب صندلی در بوستانهای سطح منطقه یک

  • ۱۳ دی ۱۳۹۹
  • ۳۲۷ بازدید

سرپرست شهرداری منطقه یک سمنان خبر داد:

نصب تاب صندلی در بوستانهای سطح منطقه یک

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،عباس بابایی سرپرست شهرداری منطقه یک سمنان با بیان این مطلب گفت: در ادامه عملیات خدمات رسانی و تکمیل پارک های محله ای کار نصب و جانمایی تاب صندلی در بوستان های سطح منطقه توسط معاونت خدمات شهری شهرداری منطقه یک انجام شد که مورد استقبال و رضایت شهروندان قرار گرفت.

وی با تاکید بر اهمیت رسیدگی به پارک ها و توسعه ی تجهیزات آن ها با وسایل رفاهی اولیه از جمله مبلمان پارکی و ایجاد روشنایی مطلوب ادامه داد و گفت : تعبیه و نصب اینگونه عناصر در فضاهای عمومی شهری تاثیر مستقیم بر رضایت و آرامش شهروندان در استفاده از پارک های محله ای دارد.

بابایی عنوان کرد: به همین منظور و در راستای خدمت رسانی به شهروندان ، در روزهای گذشته تعدادی تاب صندلی از نوع مرغوب و با کیفیت در بوستان های سطح منطقه نصب شد.

گفتنی است در هفته های اخیر خدمات رسانی به شهروندان در بوستان های مذکور بیشتر شده است،نصب وسایل ورزشی و ست تندرستی ، رفع خاموشی پارک ها ، نصب وسایل بازی پلی اتیلن و کفپوش گذاری محوطه بازی آن ، نصب نیمکت ، رسیدگی به سیمای ظاهری پارک با هرس چمن و درختان و…از جمله اقداماتی است که برای جلب رضایت شهروندان و استفاده آنها از فضاهای عمومی توسط این شهرداری به انجام رسیده است.