نصب تابلوهای راهنمای مسیر در بلوار بسیج

  • ۳۰ آذر ۱۳۹۸
  • ۹۹۲ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری سمنان خبر داد :

نصب تابلوهای راهنمای مسیر در بلوار بسیج

در روزهای آینده تابلوهای راهنمای مسیر از ورودی شهرک روزیه تا پل شهید شاطری نصب می گردد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری سمنان ضمن اعلام این خبر گفت: تابلوهای راهنمای مسیر رانندگان را به درستی راهنمایی کرده و از این طریق در کاهش بار ترافیکی معابر و هدایت رانندگان ایفای نقش می کنند.

میرشریفی اظهار داشت : پس از طراحی و تهیه تابلو ها ، طی روزهای آینده تابلوهای راهنمای مسیر از ورودی شهرک روزیه تا پل شهید شاطری نصب می گردد.

وی با اشاره به اهمیت و نقش تابلوهای راهنمای مسیر در هدایت و راهنمایی مسافرین و گردشگران و راهنمایی ایشان به داخل شهر و بازدید از اماکن تاریخی و مذهبی شهر سمنان و نیز به جهت جلوگیری از سردرگمی در آمد و شد این عزیزان افزود : با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال و با انعقاد قرارداد تابلوهای راهنمای مسیر پس از طراحی و تایید از سوی مراجع ذیصلاح تهیه و به تواتر طی چند روز آینده در بلوار بسیج نصب می گردد.

میرشریفی ادامه داد : با توجه به اهمیت نصب این تابلوها در حوزه گردشگری و تاکید مقامات استانی به بهره مندی از ظرفیت حجم مسافرین عبوری از شهر سمنان و زائرین آقا علی ابن موسی الرضا ( ع) و نیز تاکید شهردار سمنان و بنا به درخواست سرمایه گذاران در حوزه گردشگری ، مبلغ قابل توجهی در بودجه سال آتی شهرداری به این مهم تخصیص داده شده است .

سرپرست سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری سمنان ابراز امیدواری نمود در سال آینده ، با تامین بودجه تخصیصی در اکثر معابر اصلی شهر و مبادی ورودی تابلوهای راهنما و هدایت مسیر نصب خواهد شد.