نشست هماهنگی و اجرایی پیرامون افتتاح و راه اندازی مدرسه ترافیک شهروندی

  • ۲ آذر ۱۴۰۱
  • ۶۴ بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:

نشست هماهنگی و اجرایی پیرامون افتتاح و راه اندازی مدرسه ترافیک شهروندی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: نشست هماهنگی و اجرایی پیرامون افتتاح و راه اندازی مدرسه ترافیک شهروندی با حضور شهردار محترم، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، معاونین ،مدیران شهرداری سمنان و مدیر موسسه آرمان روشن در سالن جلسات سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد.

در این نشست هماهنگی های لازم پیرامون اقدامات فنی ،اجرایی و پشتیبانی جهت آماد سازی محوطه مدرسه ترافیک شهروندی توسط شهرداری و هماهنگی های اجرایی جهت آغاز بهره برداری از ابتدای ماه آینده در سطح شهر سمنان به عمل آمد.

امیر نجم اظهار داشت: مدرسه ترافیک شهروندی به منظور ایجاد بستر مناسب جهت انتقال آموزش های ترافیکی، شهری و شهروندی به کودکان و نوجوانان توسط مدرسه آرمان روشن از اول آذر ماه سال ۱۴۰۱ راه اندازی می گردد.

وی در ادامه عنوان کرد: انتقال آموزش های شهروندی و شهری به دانش آموزان ، این امکان را مهیا می کند که آنان به وظایف شهروندی مطلع شوند و با آگاهی کامل به عنوان شهروند متعهد، مسئولیت خود را نسبت به جامعه و شهر بر عهده گرفته و ابزارهای اصلی مشارکت پذیری به به عنوان یک شهروند بیاموزند.