نشاط اجتماعی مبنای برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان است

  • ۲۵ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۵۳ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در جشن پرشور امام مهربانی ها گفت؛

نشاط اجتماعی مبنای برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان است

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جشن بزرگ “امام مهربانی ها” به مناسبت ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا علیه السلام با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزارشد.

امیر نجم با اشاره به قرار گرفتن سمنان در بین استانهای خراسان رضوی و قم، سمنان را بین الحرمین دانست و خاطرنشان کرد: ما شهروندان سمنانی برخود می بالیم که میزبان مهمانان حضرت ثامن الائمه علی بن موسی الرضا”ع” هستیم.

نجم با تاکید بر اینکه نشاط اجتماعی مبنای برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان است،اظهار داشت: استقبال بی نظیر شهروندان از برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی سبب خواهد شد تا به زودی برنامه های متعددی شاد و با نشاطی را در دستور کار قرار دهیم.

وی در ادامه با بیان اینکه این آیین با حضور پرشور شهروندان سمنانی در میدان نور برگزار شد، تصریح کرد: برنامه های هنری شامل حضور هنرمندان برجسته کشوری و اجرای مجری توانمند کشوری روزبه رحیمی، استندآپ کمدین برتر کشوری احسان افشارو حضور خواننده محبوب محسن میرزاده و با حضور بازیگران کودک سمنانی لحظاتی شاد برای مردم شهر اخلاق در این آیین رقم خورد.

همچنین در این آیین توسط شهردار محترم شهرداری سمنان از برگزیدگان پویش همخوانی یا لب خوانی سلام فرمانده با اهداء لوح تقدیر و جوایز نقدی ارزنده تجلیل شد.