نخستین دوره مسابقات آماده ترین مردان سمنان

  • ۵ آبان ۱۴۰۱
  • ۴۸ بازدید

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش برگزار می شود؛

نخستین دوره مسابقات آماده ترین مردان سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری نخستین دوره مسابقات آماده ترین مردان سمنان با عنوان “سریع ترین،قوی ترین و چابک ترین ” به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در سمنان خبر داد.

امیر نجم طی اعلام خبر فوق اظهار داشت: این مسابقات پنج شنبه پنجم آبان ماه ۱۴۰۱ ساعت ۸:۳۰صبح در مسکن مهر پایین تر از میدان نور، جنب دبستان شهدای هسته ای برگزار می شود.

وی در ادامه بیان کرد: ورزشکاران کلیه رشته های ورزشی می توانند در این مسابقه هیجان انگیز و چالشی شرکت کنند و توانایی خود را در این رشته مهیج و پرطرفدار به نمایش بگذارند.

نجم هدف از برگزاری این مسابقات را ایجاد شور و انگیزه میان جوانان و علاقمندان به این رشته ورزشی عنوان کرد و یادآور شد: در این مسابقه آیتم هایی شامل سرشانه با هالتر، انعطاف پذیری، حمل کیسه کاه، کشش لاستیک، بلند کردن لاستیک لودر، ددلیفت، حفظ تعادل، دوی سرعت تدارک دیده شده است.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: علاقه مندان جهت ثبت نام و دریافت برگه معرفی نامه حضور در مسابقات تا دوشنبه دوم آبان ماه ۱۴۰۱ فرصت دارند با شماره های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان۳۳۴۶۶۱۹۴ ، هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان سمنان۰۹۳۵۵۲۰۲۸۱۸و هیئت همگانی شهرستان سمنان ۰۹۳۶۳۰۳۶۴۸۸تماس حاصل نمایند.

این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، هیئت بدنسازی و پرورش اندام شهرستان سمنان، هیئت همگانی شهرستان سمنان برگزار می شود.