نخستین جلسه شورای اداری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان

  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
  • ۶۱۷ بازدید

در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد:

نخستین جلسه شورای اداری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان

نخستین جلسه شورای اداری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در راستای تحقق خدمات ارزنده در زمینه فرهنگی،اجتماعی و ورزشی به شهروندان و کسب رضایت آنان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در این جلسه که با حضور مدیران و مسئولین سازمان برگزار شد، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: این نشست در راستای برنامه ریزی و هماهنگی جهت انجام برنامه ها در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سال ۱۳۹۹ در سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

عباس بابایی در این جلسه بر ضرورت مدیریت هزینه ها و صرفه جویی با توجه به شرایط موجود” شیوع بیماری کرونا” تاکید کرد، اظهار داشت: در حوزه امور اداری باید بحث های احکام ،تمدید قراردادها،گروه های معوق، قرار گرفتن در طرح طبقه بندی مشاغل پرسنل سازمان و برقراری نظم و انضباط اداری پیگیری شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه رویکرد شهرداری سمنان در زمینه ورزش قهرمانی مبنی بر واگذاری تیم ها به بخش خصوصی و برون سپاری است،گفت: شهرداری سمنان در رویکرد جدید حمایت مالی در زمینه ورزش قهرمانی دارد به شرط آنکه کلیه فعالیت های باشگاه نامی از شهرداری سمنان در آن ذکر شود.

بابایی سیاست کلی شهرداری سمنان در زمینه ورزش را “توسعه ورزش در شهر”همگانی کردن ،گسترش ورزش و عمومیت دادن ورزش در شهر عنوان کرد و بیان کرد: باید با ایجاد برنامه منظم و مدون با موضوع برگزاری جشنواره های ورزشی، ورزش محلات و … با حضور خانواده ها در بعد شهری، امسال برای هموطنان سمنانی رقم بزنیم.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در این جلسه به مدیریت، ساماندهی و آسیب شناسی اماکن ورزشی این سازمان اشاره کرد و گفت: در سال ۹۹ فضا و اماکن ورزشی این سازمان تحویل گرفته و مدیریت مناسبی شکل گرفته شود.

همچنین در این جلسه بحث پیگیری پروژه های سال ۹۹ با رویکرد محله محور و ارسال گزارشات آن به شهردار محترم، پیگیری ساخت سالن آمفی تئاتر واقع در پارک سیمرغ ، ساخت سالن آمفی تئاتر در فرهنگسرای امید خانواده با توجه به ضرورت این سالن و پیگیری ایجاد فرهنگسرای اتباع در شتر خان به مدیر واحد اجرایی این سازمان محول شد.

عباس بابایی ایجاد نوآوری در خبر ، استفاده از روش های موشن گرافی، اینفوگرافیک، کلیپ های کوتاه در بازه زمانی یک یا دو دقیقه ای ، پیام های تصویری ، استفاده حداکثری از فضای مجازی در انتقال فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و فاصله گرفتن از مکتوبات را در این جلسه از واحد روابط عمومی خواستار شد.

وی عنوان کرد: در حوزه اجتماعی باید با ایجاد طرح های خلاقانه و ایده های جدید در این حوزه بیش تر از پیش اقدام شود.

بابایی در ادامه این نشست از سرپرست فرهنگی سازمان در سال ۹۹ خواستار برگزاری یک رویداد ملی با توجه به شناسایی ظرفیت ها و احصاء ایده ها در شهر شد، و خاطر نشان کرد: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان باید به عنوان پایگاه فرهنگی در شهر شناخته شود.

در این جلسه به مسائل و مشکلات واحد های مختلف سازمان پرداخته شد، مدیران و سرپرستان نظرات خود را جهت پیشبرد هر چه بهتر اهداف سازمان بیان کردند.