میکسرهای بتن نیز ملزم به دریافت کارت تردد شدند.

  • ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • ۲۴۱ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان ؛

میکسرهای بتن نیز ملزم به دریافت کارت تردد شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از الزامات صدور کارت تردد برای میکسرهای بتن خبر داد.

مجتبی اعوانی در ابتدا گفت: تمامی ضایعات حاصل از انجام عملیات ساختمانی و عمرانی ،خاکبرداری، حفاری ، تخریب ،تعمیر در صورت کلی و جزئی پسماند ساختمانی نامیده می شود که بعضی از آنها قابلیت برگشت به چرخه تولید و بازیافت را دارا می باشند که در این راستا ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی با تشکیل اکیپ های گشت و بازرسی ، کنترل و تردد در مسیر ورودی و خروجی و حریم شهر به جلوگیری از تخلیه غیر مجاز اقدام و خودروها را به مرکز تخلیه مجاز پسماندهای ساختمانی واقع در بلوار۱۵ خرداد و گودال آبگرم هدایت و پذیرش می کنند.

وی در تشریح این خبر ادامه داد : یکی از عوامل مخرب و زیان آور وغیر قابل جبران در بحث محیط زیست تخلیه بتن وشستو در مکانهای غیر مجاز و همچنین ریزش بتن در جاده های شهری وبرون شهری میباشد که سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان طی برنامه ریزیهای صورت گرفته در گام اول اقدام به شناسایی وصدور کارت تردد برای تراک میکسرهای حمل بتن که در شهر سمنان مشغول فعالیت می باشند نموده است.

اعوانی اذعان داشت: واحد ساماندهی پسماندهاعمرانی مستقر در سازمان مدیریت پسماند ضمن شناسایی و آموزش به شرکت های که در بخش تهیه و حمل بتن فعالیت دارند. صدور کارت تردد برای ماشین آلات این شرکتها را از گامهای اولیه طرح مطرح نمودند .

این مقام مسئول در پایان اظهار امیدواری نموده وخاطر نشان کرد:امیدواریم با همکاری ار گانهای زیر ربط در آینده نزدیک شاهد قانونمندتر شدن هرچه بیشتر در زمینه حمل و نقل بتن در شهر سمنان باشیم همچنین از همشهریان گرامی در خواست دلریم در هنگام مشاهده موارد تخلف در این زمینه باسازمان مدیریت پسماند
به شماره ۳۳۳۷۴۶۰۰داخلی ۲۴ تماس حاصل نمایند تا کارشناسان سازمان پسماند در اسرع وقت موضوع را رسیدگی نمایند.

همشهریان محترم سمنانی می توانند جهت دریافت باکس مکانیزه ، دریافت مجوزهای تخریب ،حفاری ،گودبرداری وکارت تردد به جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی سازمان مدیریت پسماند واقع در میدان استاندارد بلوار سفیر و امید جنب پمپ بنزین دامان طبقه همکف اتاق ۱۱ مراجعه یا با شماره ۳۳۳۷۴۶۰۰ داخلی ۲۴ تماس حاصل نمایند.