مهار آتش سوزی تراشکاری در شهرک غرب

  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۴۷ بازدید

سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان خبر داد:

مهار آتش سوزی تراشکاری در شهرک غرب

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سرپرست سازمان آتش نشانی سمنان از حریق یک واحد تجاری در شهرک غرب خبر داد که با حضور تیم اعزامی ایستگاه آتش نشانی سمنان امداد رسانی و مهار شد.

رضا رهایی با توجه به اهمیت این حادثه از اعزام همزمان ۳ دستگاه خودرو به همراه ۸ نفر آتش نشان از ایستگاه های شماره یک و شش سازمان آتش نشانی برای امدادرسانی این حادثه خبر داد و گفت : حادثه آتش سوزی شهرک غرب در ساعت ۱۸:۱۸ روز گذشته به سامانه ۱۲۵ اعلام و گروه در کمترین زمان ممکن با حضور در محل حادثه و انجام اقدامات اولیه شروع به عملیات کردند.

وی در توضیح نحوه امدادرسانی این حادثه تشریح کرد : مامورین اعزامی بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند ،یک واحد تجاری (تراشکاری) به دلایل نامعلومی طعمه حریق شده و دود و شعله زیادی فضای مغازه را احاطه کرده است.

سرپرست سازمان آتش نشانی در ادامه خاطر نشان‌کرد؛ نیروها بلافاصله به چند تیم عملیاتی تقسیم شده و با قطع جریان برق و گاز محل حادثه را ایمن کرده و همزمان با بستن دستگاه تنفسی وارد محیط پر از دود و آتش شده و با پیدا کردن کانون حریق از چند جهت شروع به اطفاء آتش کرده و محل را ایمن کردند.

رهایی در پایان ضمن اشاره به اینکه این حادثه خسارت مالی زیادی برجای گذاشت گفت : علت اصلی این حادثه نیاز به کارشناسی دارد.