مهار آتش سوزی آپارتمان مسکونی واقع در مسکن مهر توسط آتشنشانان

  • ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • ۷۹۹ بازدید

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان آتش سوزی آپارتمان مسکونی واقع در مسکن مهر سمنان مهار شد.

اسمعیل پور ، رئیس سازمان آتش‌نشانی سمنان از اعزام ۱ دستگاه خودرو و ۳ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره پنج سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت :این حادثه در ساعت ۱۳:۳۱دقیقه روز گذشته ۲۶ام مهرماه ۱۴۰۰ اتفاق افتاد.

وی در ادامه گفت. پس از اعلام از ستاد فرماندهی نیروهای آتش نشان به محل اعزام شدند که مشاهده کردند بنا به دلایل نامعلومی در بالکن آپارتمانی در طبقه چهارم دود و شعله زبانه می‌کشد و در حال سرایت به داخل اتاق ها می‌باشد .

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان در نحوه امدادرسانی این حادثه گفت: نیروها پس بررسی متوجه عدم حضور مالک در منزل شده و بعد از هماهنگی و پیدا کردن مالک سریعا وارد منزل شده و کانون حریق را که در بالکن این واحد آپارتمانی بوده حریق را مهار و امداد رسانی کردند.

اسمعیل پور در پایان گفت : خوشبختانه با حضور به موقع آتش نشانان‌مهار شد و‌نکته قابل مهم اینکه علی رقم توصیه ها و پیام های غیمنی و آموزشی متاسفانه باز شاهد عدم توجه افراد در رعایت نکات ایمنی هستیم به طوری که در غین حادثه مالک غذا را بروی گاز گذاشته و برای مدتی از منزل خارج شده که با پاره شدن و‌ در رفتن شلنگ گاز و رسیدن حرارت و شعله به‌ مواد سوختنی اطراف اجاق گاز شتهند این اتفاق بودیم.

خوشبختانه در این‌حادثه به کسی آسیب نرسید و با حضور بموقع آتش نشانان از بروز خسارت‌زیاد جلوگیری بعمل آمد.