معرفی پروژه بزرگ پارک کومش

  • ۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۱۰۰۸ بازدید

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل، پارک کومش مجموعه ای در ضلع شرقی مسکن های خودساز است که از مسیر های بلوار علی ابن ابیطالب ، بلوار مرحوم آیت الله حائری و بلوار دفاع مقدس قالب دسترسی میباشد.

پروژه مذکور به طور کلی دارای مساحتی در حدود ۳۳۸ هزار متر مربع میباشد که تا کنون مساحتی در حدود ۹۵ هزار متر مربع در حال اجرا میباشد .

مراحل اجرا شده در پروژه مذکور شامل جدولگذاری ، زیرسازی ، کف فرش ، اجرای شبکه آب خام ، اجرای دو سرویس بهداشتی با مساحت ۱۰۰ مترمربع و اجرای فنداسیون بازارچه با مساحت ۲۵۰ مترمربع میباشد .

پروژه پارک کومش تا کنون با احداث بلوار های مجاور که به صورت تفکیک در بلوار مرحوم آیت الله حائری با طول ۵۲۰ متر طول در دو لاین ۸ متری ۱۱۰۰ مترطول جدولگذاری و زیر سازی و آسفالت و در بلوار دفاع مقدس تا کنون ۴۲۰۰ مترطول جدولگذاری ، ۸۰۰۰ متری مربع زیر سازی و آسفالت و رنگ آمیزی جداول ، حفاری کابل ، کابل کشی ، و نصب ۲۰ تیر روشنایی که مبلغی بالغ بر ۳۶ میلیارد ریال هزینه در بر داشته است و در سال جاری عملیات حفاری کابل ، کابل کشی و نصب ۳۳ تیر روشنایی با هزینه براورد شده تاکنون ۵ میلیارد ریال اجرا خواهد شد .