معرفی منتخبان مسابقه عکس#من_روزه_اولی _هستم در سمنان

  • ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • ۲۸۶ بازدید

مدیر بانوان و خانواده شهرداری سمنان گفت:

معرفی منتخبان مسابقه عکس#من_روزه_اولی _هستم در سمنان

به گزارش مدیرت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،مدیر بانوان و خانواده شهرداری سمنان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان و تشویق و ترغیب دختران و پسرانی که برای اولین بار روزه می گرفتند مسابقه عکسی با عنوان #من_روزه_اولی _هستم به صورت استانی برگزار شد.

سمیه قاسمی افزود: در این مسابقه از خانواده ها خواستیم تا از فرزندان روزه اولی خود در لحظات معنوی افطار و بر سر سفره های ساده و بی تحمل افطاری یا در حال نیایش و دعا و نماز و بر سر سجاده نیایش عکس گرفته و آن را در بستر فضای مجازی برای ما ارسال کنند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه استقبال خوبی از این مسابقه شد و عکس هایی از سراسر کشور ارسال شد اما در نهایت ۵۰ عکس استانداردهای ذکر شده را رعایت کرده و پذیرفته شدند.

به گفته وی براساس قرعه کشی صورت گرفته از بین این عکس ها ، عکس های مهیا مزینانیان و فاطمه سادات راست بود به قید قرعه انتخاب شدند و عکس آنسه نیک نیا هم بیشترین آمار مشاهده را از آن خود کرد و منتخب شد.

قاسمی خاطر نشان کرد:درصورت تغییر رنگ کرونایی استان و مطلوب شدن شرایط ،طی مراسمی با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی از برترین های این مسابقه و مسابقه های پایانی سال ۹۹ تجلیل خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد امور بانوان شهرداری سمنان فعالیت ها و برنامه های بسیاری را در بستر مجازی پیش بینی کرده که امسال اجرا خواهد شد و امیدواریم با بهبود شرایط کرونایی برنامه ها در قالب جشنواره ها و جشن ها و باغ گشت ها و برنامه های ورزشی از سر گرفته شود.