معرفی برترین های مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو به گویش سمنانی

  • ۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۶۳۳ بازدید

سرپرست امور فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

معرفی برترین های مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو به گویش سمنانی

اسامی برندگان مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو به گویش سمنانی به قید قرعه، اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، سرپرست امور فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از اعلام اسامی برندگان مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو به گویش سمنانی در سمنان خبر داد.

افشین احسانی با اشاره به اینکه برگزاری این مسابقه در راستای تحقق سمنان شهر دوستدار کودک به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد، یادآور شد: در این مسابقه، به ۵ نفر از شرکت کنندگان جوایز اهداء می شود.

وی اظهار داشت: پس از قرعه کشی، از بین شهروندان سمنانی که از طریق کلیپ ویدئویی با حجم حداکثر ۱۰ مگابایت در تلگرام به آیدی @sherinazephon ارسال کرده بودند؛ در این جشنواره ایمانا صادقی، کیان غریبی، مبینا جدیدی، امیر علی مرادی و متین دوستمحمدی به عنوان برنده اعلام شدند.

احسانی در پایان خاطر نشان کرد: مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو به گویش سمنانی در فضای مجازی، در راستای ایجاد نشاط و شادابی در بین کودکان و برای مقابله با ویروس کرونا (کووید ۱۹) برگزار شده است.

گفتنی است: در این مسابقه بیش از ۴۰ نفر شرکت کرده بودند و به برندگان جایزه نقدی به مبلغ یک میلیون ریال اهداء می شود.

لازم به ذکر است: تمامی برندگان مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو به گویش سمنانی می توانند از دوشنبه هشتم اردیبهشت ماه با مراجعه به سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان اقدام به دریافت جایزه خود نمایند.به همراه داشتن کارت شناسایی جهت دریافت جایزه الزامی است.