معرفی برترین های مسابقات شعر، نقاشی، دلنوشته و داستانهای کوتاه

  • ۱۱ دی ۱۴۰۰
  • ۷۳۶ بازدید

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان گفت:

معرفی برترین های مسابقات شعر، نقاشی، دلنوشته و داستانهای کوتاه

برترین های مسابقات شعر، نقاشی، دلنوشته و داستانهای کوتاه خود را اذان و اقامه، کتابخوانی و مقاله نویسی با موضوع نماز مشخص شدند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،علی یزدانیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان بیان کرد :طبق برنامه های مصوب شورای ستاد اقامه نماز یکی از برنامه هایی که به عهده ستاد اقامه نماز قرار داده شده برگزاری مسابقات فرهنگی هنری با موضوع نماز می باشد.

یزدانیان ادامه داد: ستاد اقامه نماز شهرداری نیز به طبع تکالیف واگذار شده مسابقاتی را ویژه کارکنان و فرزندانشان انجام داده که مهمترین آنها، مسابقات کتابخوانی با موضوع نماز بوده که مختص کارکنان شهرداری برگزار شده و خوشبختانه استقبال خوبی از این مسابقات شد که در مجموع ۵۲۳ نفر در این مسابقه شرکت نموده ، و در نهایت از بین پاسخ های صحیح، ۵ نفر به قید قرعه انتخاب شدند.

وی در خصوص سایر مسابقات، اظهار داشت علاوه بر حضور پررنگ کارکنان شهرداری ، فرزندان کارکنان نیز در این مسابقات حضور فعالی داشتند که در این مسابقات تعداد ۴۷۵ نفر شرکت نمودند که پس از بررسی آثار ارائه شده توسط داوران، در نهایت از ۶ مسابقه برگزار شده ۱۸ نفر بعنوان برترین ها شناخته شده اند که در جلسه آتی شورای اقامه نماز شهرداری که با حضور شهردار محترم و حجت الاسلام شمس الدین مدیر ستاد اقامه نماز استان برگزار خواهد شد از برترین های مسابقات تقدیر و تشکر بعمل خواهد آمد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان در پایان یادآور شده که در ۶ ماهه اول سال نیز طرح تقدیر و تشویق از روزه اولی ها در ماه مبارک رمضان و مسابقه نقاشی با موضوع نماز بین سنین ۴ الی ۷ سال و همچنین دو مسابقه کتابخوانی با عنوان نماز در کلام مقام معظم رهبری و نماز در عبادت امام زمان (عج) برگزار شد که در مجموع ۶۷۲ نفر در این مسابقات و طرح شرکت داشتند.