معاون خدمات شهری شهرداری سمنان از انجام آذین بندی‌ها و نصب بنر‌های تبریک اعیاد شعبانیه و بالاخص نیمه شعبان در میادین مناطق سه گانه شهر خبر داد

  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۹
  • ۱۱۱۸ بازدید

آذین بندی نیمه شعبان در میادین شهر

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان از انجام آذین بندی‌ها و نصب بنر‌های تبریک اعیاد شعبانیه و بالاخص نیمه شعبان در میادین مناطق سه گانه شهر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان جواد نجاریانی با اشاره به این مطلب که تمامی میادین آذین بندی گردیده اند گفت: همزمان با فرارسیدن ایام ولادت حضرت ولی عصر(عج) و نیمه شعبان، هرساله جشن های میدانی ویژه این ایام در سطح شهر و با حضور پرشور شهروندان برگزار می‌شد که در شرایط متفاوت امسال و با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم خانه ماندن شهروندان، این عید بزرگ به شکل متفاوت‌تری در سطح شهر برگزار شد.

نجاریانی افزود: این آذین بندی‌ها به منظور گرامیداشت سالروز میلاد باسعادت حضرت مهدی (عج) در میادین و معابر اصلی مناطق سه گانه شهر انجام گرفته است .

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان تصریح کرد: از آغازین روزهای شیوع ویروس کرونا، شاهد خدمات و تلاش‌های خالصانه کادر پزشکی و نیروهای درمانی بیمارستانها و مراکز درمانی بودیم که در کنار آنها نیروهای خدمات شهری شهرداری در سازمان های مختلف اعم از آتش نشانی ، سیما،منظر و فضای سبز شهری ، پسماند، آرامستان و ساماندهی مشاغل تلاش های بی‌وقفه ای را در مبارزه با ویروس کرونا داشتند . امیدواریم با از بین رفتن این بیماری بتوانیم مراسم های ملی و معنوی را باشکوه تر برگزار نموده و فضای بانشاطی را برای شهروندان به ارمغان آوریم .