معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری منطقه سه سمنان گفت:

  • ۲۲ آبان ۱۳۹۹
  • ۶۰۶ بازدید

نشست با معتمدین محلات همگام با طرح محله محور شهری

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری منطقه سه سمنان از برگزاری جلسه با معتمدین محلات با حضور معاونین اداره عمرانی و اداره خدمات شهری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، صادق کاشیان با تاکید بر این امر که بودجه سال گذشته نیز مبتنی بر نیازهای محله ها برنامه ریزی شده بود افزود: در سال جدید نیز با بهره گیری از تجربه سال گذشته، بودجه ریزی مناطق براساس نیازها و پروژه های هریک از محلات برنامه ریزی می شود بنابراین در هفته جاری جلساتی با معتمدین محلات موجود در منطقه به جهت دریافت درخواست های مردمی و آگاهی هرچه بیشتر مشکلات شهروندان برگزار شد.

وی تاکید کرد: هدف از برگزاری این جلسات رفع مشکلات محله ها و گرایش شهروندان در مشارکت اداره شهر و بهبود کیفیت زندگی شهری می‌باشد که با همکاری افراد و نهادهای موثر هر محله، نیازهای مردمی در هر محله شناسایی شده و مدیریت شهری در مسیر خواست شهروندان حرکت کند.

کاشیان در ادامه افزود: محله محور بودن عملکرد عمرانی و خدماتی شهرداری سمنان می تواند رضایتمندی هرچه بیشتر شهروندان را به همراه داشته باشد بنابراین اجرای پروژه ها با در نظر گرفتن اولویت های تعیین شده در نیاز سنجی محله ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است وسعت شهرداری منطقه سه سمنان ۹۲۷ هکتار بعلاوه ۴۰۰ هکتار پارک کوهستان می باشد که به ۱۰ محله تقسیم شده است.