مشاور شهردار سمنان از برگزاری دو برنامه ویژه بانوان در شهر خبر داد.

  • ۷ آذر ۱۳۹۸
  • ۸۴۴ بازدید

فردا یک روز شاد برای بانوان شهر

مشاور شهردار سمنان از برگزاری دو برنامه ویژه بانوان در شهر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سمیه قاسمی گفت: به مناسبت هفته بسیج دو برنامه ویژه بانوان شهر را تدارک دیده‌ایم تا بانوان روز شادی را سپری کرده و پایان هفته بانشاطی را برای خانواده خود رقم بزنند.

وی در ادامه افزود : در نخستین برنامه که جشنواره بازیهای بومی محلی است و با مشارکت امور بانوان شهرداری، پایگاه‌های بسیج و هیئت بومی محلی شهرستان سمنان برگزار می‌شود بانوان در ۹ رشته جذاب نظیر لی لی، هفت سنگ، حمل گونی و یه قل دو قل با هم مسابقه می دهند و طعم لذت بخش آش های محلی را هم خواهند کشید تا بهترین آشپز هم انتخاب شود.

مشاور شهردار سمنان در امور بانوان تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه فردا پنجشنبه هفتم آذرماه ساعت هشت به کانون دامغانیان در میدان کوثر مراجعه و ثبت نام کنند.

به گفته وی در برنامه دوم هم که به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان و هیئت ورزشهای سه گانه تدارک دیده شده بانوان شهر در مسابقه دوچرخه سواری شرکت می کنند.

قاسمی بیان کرد: این مسابقه از ساعت ۱۰ صبح در ورزشگاه ولایت سمنان برگزار می شود که داشتن دوچرخه و بیمه ورزشی برای شرکت در این مسابقه مهیج الزامیست.

مشاور شهردار سمنان در امور بانوان خاطرنشان کرد : شهرداری سمنان در تلاش است تا با برگزاری جشنواره ها و کارگاه های آموزشی شادی، نشاط و آگاهی بانوان شهر را ارتقا داده و نسلی بانشاط و آگاه را به جامعه تحویل دهد.

قاسمی در پایان اظهار داشت: تا پایان سال نیز جشنواره های شاد دیگری هم برای بانوان شهر تدارک دیده شده که امیدواریم مورد استقبال آنها واقع شود.

امور بانوان شهرداری در چند روز اخیر جشنواره مهردخت را برای دختران دوره متوسطه و کارگاه زلزله را برای بانوان شاغل شهر سمنان برگزار کرده است.