مسیر ورودی مرکز مجاز تخلیه پسماندهای ساختمانی و عمرانی تغییر خواهد کرد

  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
  • ۱۰۱۱ بازدید

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان :

مسیر ورودی مرکز مجاز تخلیه پسماندهای ساختمانی و عمرانی تغییر خواهد کرد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از تغییر مسیر ورودی مرکز مجاز تخلیه پسماندهای ساختمانی و عمرانی در هفته آتی خبر داد.

حمیدرضا پیوندی در تصریح این خبر گفت: با اشاره به پذیرش مرکز مجاز و فعالیت بسیار زیاد خودروهای سنگین و سبک حمل خاک و نخاله و مصالح های ساختمانی به مرکز مجاز پسماندهای ساختمانی و عمرانی واقع در گودال آبگرم جاده ورودی از میدان امام حسن (ع) از روز شنبه ۱۷ خرداد مسدود و مسیر تردد به پل پانزده خرداد جنب جایگاه CNG در بلوار ۱۵ خرداد تغییر خواهد یافت.

وی ادامه داد: هدف از اجرای این طرح عملیاتی جلب رضایت رانندگان خودروهای حمل پسماند ساختمانی و عمرانی و مصالح ساختمانی ، سهولت در تردد ماشین آلات ، کاهش خطرات جاده ای و تصادفات و روان سازی ترافیک در آن مسیر می‌باشد.

پیوندی در خصوص عملکرد ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی و عمرانی در سال جدید در مرکز مجاز تخلیه عنوان کرد: در ماه فروردین ماه ۱۲۰۹ دستگاه و در ماه اردیبهشت ۳۱۱۹ دستگاه که در مجموع ۴۳۲۸ دستگاه در آن مرکز پذیرش شدند که از این تعداد ۶۴۴ دستگاه خاور، ۱۳۳ دستگاه نیسان ، ۳۰۱۵ دستگاه کمپرس شخصی شش چرخ و ۵۳۶ مورد دستگاههای شهرداری بودند.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد : شناسایی خودروها و تشکیل پرونده و صدور کارت تردد خودروهای تحت پوشش در دو ماه سال ۹۹ به ۵۷ مورد می رسد . همشهریان محترم می توانند قبل از انجام هرگونه عملیات عمرانی و ساختمانی طی مراجعه به آدرس بلوار سفیر و امید جنب پمپ بنزین دامان یا تماس با شماره ۳۳۳۷۴۶۰۰ داخلی ۲۴ جهت دریافت مجوزهای حفاری ، تخریب ، گودبرداری و دریافت باکس مکانیزه اقدام کنند و با رعایت و احترام به حقوق شهروندی شاهد شهری زیبا و پاک باشیم .