مسابقه” پدرانه ” در سمنان برگزار می شود

  • ۵ اسفند ۱۳۹۹
  • ۶۳۹ بازدید

به مناسبت میلاد امام علی “ع” و گرامیداشت روز پدر؛

مسابقه” پدرانه ” در سمنان برگزار می شود

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری جشنواره تنیس روی میز با عنوان “پدرانه” به همراه مسابقات آزاد تنیس روی میز به مناسبت میلاد امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر در سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محمود رضا دارایی ضمن گرامیداشت و تبریک سيزدهم رجب سالروز ميلاد با سعادت اولين اختر تابناك آسمان امـــــامت و ولايت، مولي الموحدين حضرت امام علي( ع)و روز پدر گفت: مسابقات تنیس روی میز در دو بخش پدرانه”پدری و پسری” و آزاد به مدت دو روز در سالن پینگ پنگ شهید خلیل الله بهرامی برگزار می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه مسابقات پدر و پسری با حضور دو نفر شرکت کننده “پدر و پسر” پنج شنبه ۷ اسفند ماه برگزار می شود، اظهار داشت: مسابقات تنیس روی میز آزاد ویژه آقایان جمعه ۸ اسفند بدون محدودیت و هر فرد با شرایط سنی می تواند در این مسابقات شرکت کند.

دارایی عنوان کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از این مسابقات می توانند با شماره های ۳۳۳۴۲۴۶۶ و ۰۹۱۲۷۳۱۲۲۶۸ تماس و یا به واحد ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان واقع در بلوار قدس (آقای عربی) مراجعه نمایند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هدف اصلی از برگزاری این مسابقات را توسعه نشاط، شادابی، سلامتی و دوری از بی‌تحرکی و افزایش میزان تندرستی عنوان کرد.

محمود رضا دارایی در پایان اظهار داشت: به پدران و پسرانی که در این مسابقات عناوین اول تا سوم را کسب کنند جوایز نقدی اهداء می شود.

این مسابقات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.