مسابقه مجازی ۱۵ روز شاد غدیری در سمنان برگزار می شود

  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
  • ۷۲۴ بازدید

به مناسبت گرامیداشت ایام دهه ولایت و امامت:

مسابقه مجازی ۱۵ روز شاد غدیری در سمنان برگزار می شود

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری مسابقه مجازی ۱۵ روز شاد غدیری با توجه به شرایط موجود و محدودیت های پیش آمده جهت تببین اهمیت جایگاه ولایت در جامعه اسلامی در این شرایط خبر داد.

افشین احسانی اظهار داشت: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به کانال سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان farhang_sem@ تراکت مسابقه “۱۵ روز شاد غدیری” را دریافت نمایند.

وی در ادامه بیان کرد: شهروندان سمنانی می توانند پس از مطالعه تراکت “۱۵ روز شاد غدیری” ربات این مسابقه را از آیدی farhang_sem@ دریافت و با ثبت مشخصات کامل، سوالات را به صورت آنلاین پاسخ دهند.

احسانی در ادامه یادآور شد: علاقه مندان فرصت دارند تا جمعه ۲۴ مرداد در این مسابقه شرکت کنند و از جوایز نفیس این مسابقه بهره مند گردند.

سرپرست واحد فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: در پایان به نفراتی که پاسخ صحیح به سولات مسابقه مجازی ۱۵ روز شاد غدیری داده باشند به قید قرعه به دو نفر سفر به عتبات عالیات، سه نفر سفر به مشهد مقدس و دو نفر سفر به قم مقدس اهداء می گردد.

این مسابقه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود.