مسابقه عکاسی با عنوان “سوگواره جلوه های عاشورایی”

  • ۴ شهریور ۱۳۹۹
  • ۱۱۸۱ بازدید

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در راستای سمنان شهر دوستدار کودک برگزار می شود:

مسابقه عکاسی با عنوان “سوگواره جلوه های عاشورایی”

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی از برگزاری مسابقه عکاسی با عنوان “سوگواره جلوه‌های عاشورایی” در راستای تحقق سمنان شهر دوستدار کودک خبر داد.

عباس بابایی طی اعلام خبر فوق اظهار داشت: همگام با فرا رسيدن ماه محرم و روزهاي غمبار تاسوعا و عاشورای حسینی و شهادت مظلومانه سالار شهيدان و سرور آزادگان حضرت امام حسين عليه السلام و ياران با وفايش سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، مسابقه عکاسی به وسیله «تلفن همراه و تبلت» را در موضوع محرم برگزار می کند.

وی درباره شرایط شرکت در این مسابقه گفت: تصاویر ارسالی، نمایش دهنده جلوه‌هایی از عزاداری یا موضوعات ماه محرم مربوط به کودکان و نوجوانان (حداکثر تا سن ۱۸ سال) باشد.

بابایی گفت: هر شرکت کننده می تواند تنها با یک آیدی، نسبت به ارسال حداکثر ۳ عکس اقدام نماید و عکس‌ها باید از محرم سال ۱۳۹۹ و با فرمت JPG با حجم حداقل یک مگابایت و حداکثر ۴ مگابایت گرفته شود.

بابایی در مورد مهلت ارسال آثار مسابقه اظهار داشت: آخرین مهلت ارسال آثار، تا ۱۴ شهریور سال جاری که برابر با ۱۶ محرم است؛ می باشد.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در مورد نحوه ارسال آثار بیان داشت: شهروندان محترم می توانند آثار خود را از طریق تلگرام به آیدی @sazman_farhangi_semnan و با مشخصات کامل ( نام و نام خانوادگی، اسم پدر، سن و شماره تماس)، به این دبیرخانه ارسال نمایند.