مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو کودکان به گویش سمنانی

  • ۵ فروردین ۱۳۹۹
  • ۸۳۸ بازدید

در راستای تحقق سمنان شهر دوستدار کودک ویژه کودکان سمنانی برگزار می شود:

مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو کودکان به گویش سمنانی

مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو به گویش سمنانی ویژه کودکان در راستای تحقق سمنان شهر دوستدار کودک به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری مسابقه زیباترین پیام تبریک سال نو ویژه کودکان در سمنان خبر داد.

عباس بابایی در ادامه اظهار داشت: این روزها که به دلیل شیوع ویروس کرونا همه مردم از کوچک و بزرگ باید در منزل بمانند و قرنطینه را تجربه کنند این مسابقه در راستای ایجاد نشاط و شادابی در بین کودکان در نظر گرفته شده است.

وی یادآور شد: کودکان سمنانی می توانند جمله زیبای تبریک سال نو خود را به زبان سمنانی از طریق یک کلیپ ویدئویی با حجم حداکثر ۱۰ مگابایت در تلگرام به آیدی sherinazephon@ ارسال نمایند.

بابایی اعلام کرد: دریافت آثار مسابقه ” زیباترین پیام تبریک سال نو به گویش سمنانی ” از جمعه اول فروردین ماه ۱۳۹۹ آغاز می‌شود و تا جمعه ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۹ ادامه دارد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان عنوان کرد: بعد از اتمام مهلت ارسال آثار، به زیباترین پیام تبریک سال نو کودکان سمنانی به گویش سمنانی به قید قرعه جوایز نفیسی اهداء می گردد.