مسابقـات مجـازی دارت خانـوادگـی

  • ۱ تیر ۱۳۹۹
  • ۲۸۴۲ بازدید

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در سمنان برگزار می شود؛

مسابقـات مجـازی دارت خانـوادگـی

مسابقات مجازی دارت خانوادگی به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت با هدف افزایش سلامتی، نشاط و شادابی خانواده ها در سمنان برگزار می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری مسابقات مجازی دارت خانوادگی در سمنان خبر داد.

عباس بابایی با بیان اینکه این مسابقه به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت تدارک دیده شده است، تصریح کرد: مسابقات دارت خانوادگی به صورت مجازی ویژه خانواده های سمنانی در قالب تیم های دو نفره در رده سنی آزاد برگزار می شود.

وی گفت: علاقه‌مندان جهت شرکت و ثبت نام در این مسابقات تا شنبه هفتم تیر ماه فرصت دارند با شماره ۰۹۳۰۶۴۲۲۴۸۸ تماس گرفته و ثبت‌نام کنند.

بابایی با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبت ها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین خانواده ها و حفظ سلامت روح و جسم تمامی اعضای خانواده همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه خانواده ها در این استان در دستور کار قرار داده است.

بابایی در پایان هدف از برگزاری این رقابت ها را جلوگیری از فقر حرکتی، ارتقای سلامت و افزایش نشاط و شادابی، نهادینه سازی ورزش در خانواده و زندگی فردی و ایجاد انجام فعالیت های ورزشی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار می شود.