مسابقات هفت سنگ مهارتی ویژه بانوان در سمنان برگزار می شود

  • ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
  • ۶۷۳ بازدید

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و روز زن ؛

مسابقات هفت سنگ مهارتی ویژه بانوان در سمنان برگزار می شود

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری مسابقه هفت سنگ مهارتی به مناسبت ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و گرامیداشت روز زن ویژه بانوان در سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محمود رضا دارایی طی اعلام خبر فوق اظهار داشت: باتوجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت موازین بهداشتی، این مسابقه با اجرای پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این مسابقات دوشنبه بیستم بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح ویژه بانوان در مجموعه فرهنگی ورزشی بانوی شهر برگزار می شود، بیان داشت: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا شنبه ۱۸ بهمن ماه فرصت دارند، با شماره تلفن ۳۳۳۴۱۱۷۲ داخلی ۲۲۰ و شماره همراه ۰۹۱۲۵۳۱۵۶۶۰ از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ صبح تماس حاصل فرمایند.

دارایی با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبت ها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین بانوان و حفظ سلامت روح و جسم مادران خانواده همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در این استان در دستور کار قرار داده است.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان هدف از برگزاری این رقابت ها را جلوگیری از فقر حرکتی، ارتقای سلامت و افزایش نشاط و شادابی، نهادینه سازی ورزش در بانوان و زندگی فردی و ایجاد انجام فعالیت های ورزشی به منظور کاهش آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان و هیئت ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان سمنان برگزار می شود.