مسابقات دو ومیدانی آقایان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد

  • ۱ آبان ۱۴۰۱
  • ۲۹۹ بازدید

برترین های مسابقات دو و میدانی معرفی شدند

مسابقات دو ومیدانی آقایان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات دو و میدانی با حضور بیش از ۱۴۰ دونده به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش جمعه ۲۹ مهر ماه در ضلع جنوبی میدان استاندارد برگزار شد.

امیر نجم با اشاره به اینکه این مسابقات با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی برگزار شد، اضافه کرد: در مقطع اول متوسطه محمد یاسین تشرعی بر سکوی اول ایستاد و علیرضا خلیلی و امیر رضا پرویز به ترتیب، مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

وی در ادامه اظهار داشت: در مقطع دوم متوسطه محمد رضا خورشیدی، ابوالفضل گوهری و امیر حسین کاظمی به ترتیب به مقام های اول تا سوم این رقابت ها دست یافتند.

نجم با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبتها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین دانش آموزان و حفظ سلامت روح و جسم این عزیزان همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه دانش آموزان در این استان اقدام کرده است.

این مسابقات به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان،هیئت دو و میدانی شهرستان سمنان و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان سمنان برگزار شد.