مسابقات دوچرخه سواری بانوان به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد

  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
  • ۱۵ بازدید

برترین رکاب زنان معرفی شدند

مسابقات دوچرخه سواری بانوان به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان؛ رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: یک دوره مسابقات دوچرخه سواری به مناسبت گرامیداشت سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان با حضور ۳۰ نفر از بانوان، در مدرسه هوشمند ترافیک آرمان برگزار شد.

امیر نجم با اشاره به اینکه این مسابقات با هدف توجه به ورزش بانوان در دو ایستگاه دو میدانی و دوچرخه سواری برگزار شد، اضافه کرد: در رده سنی بزرگسالان منصوره و منیره مکبریان به ترتیب مقام اول و دوم این رقابت ها را بدست آوردند.

وی در ادامه اعلام کرد: در رده سنی نونهالان راشا رشیدی،کاملیا کاشانی و ریحانه ملکی به ترتیب عنوان های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رده سنی نوجوانان روژینا ترحمی، فاطمه زهرا مومن آبادی و ستایش مومن آبادی به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

نجم با اشاره به اینکه برنامه ریزی و برگزاری مسابقات ورزشی در مناسبتها، موجب افزایش نشاط و تحرک و ترویج ورزش میان اقشار مختلف خواهد شد، اظهار داشت: سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هم با هدف ایجاد نشاط بین بانوان و حفظ سلامت روح و جسم این عزیزان همواره نسبت به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه بانوان در این استان اقدام کرده است.

این مسابقات پنج شنبه ۱۱ اسفند ماه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و هیئت ورزش های سه گانه شهرستان سمنان و باشگاه دوچرخه سواری رکابزنان پیشرو برگزار شد.