مسابقات تنیس روی میز ویژه بانوان در سمنان برگزار می شود

  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
  • ۸۹۴ بازدید

به مناسبت ولادت بانوی مهر؛

مسابقات تنیس روی میز ویژه بانوان در سمنان برگزار می شود

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: مسابقات تنیس روی میز ویژه بانوان به مناسبت ولادت بانوی مهر و گرامیداشت ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان محمود رضا دارایی اظهار داشت: مسابقات تنیس روی میز ویژه بانوان سمنان به مناسبت ولادت با سعادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز مادر در سمنان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه نیمی از جمعیت فعال کشور قشر بانوان هستند، اظهار داشت: باید به قشر بانوان در مسأله ورزش توجه و اهمیت بسیار زیادی شود؛ چراکه ورزش در سلامت روح و جسم آن‌ها تأثیر بسزایی دارد.

دارایی گفت: این مسابقات یک شنبه ۱۹ و سه شنبه، ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۶ در بلوار قدس-سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان-سالن پینگ‌پنگ شهید خلیل‌الله بهرامی برپا می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان بیان کرد: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا شنبه ۱۸ بهمن ماه فرصت دارند، با شماره تلفن ۳۳۳۴۱۱۷۲ داخلی ۲۲۰ و شماره همراه ۰۹۱۲۵۳۱۵۶۶۰ از ساعت ۸ الی ۱۴:۳۰ تماس حاصل فرمایند.

محمود رضا دارایی هدف اصلی از برگزاری این مسابقات را توسعه نشاط، شادابی، سلامتی و دوری از بی‌تحرکی و افزایش میزان تندرستی عنوان کرد.

وی افزود: ورزش نقش بسیار مهمی در تندرستی و ارتقای سطح سلامت بانوان جامعه دارد و محیط‌های ورزشی یکی از بهترین اماکنی است که بانوان می‌توانند در آن به سالم‌سازی جسم و روح خود بپردازند.

دارایی تصریح کرد: این مسابقات به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار می‌شود و شرکت در این مسابقات برای عموم بانوان آزاد است.