مرمت و بازسازی بوستان خانواده

  • ۳ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۳۷ بازدید

مدیر منطقه یک شهرداری سمنان خبر داد:

مرمت و بازسازی بوستان خانواده

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر منطقه یک شهرداری سمنان گفت: بوستان خانواده واقع در خیابان باغ فیض در مرکز شهر با هدف افزایش کمیت و کیفیت تجهیزات و جلب رضایت شهروندان، مرمت و بازسازی می‌شود.

الیاس افضلی عنوان کرد: نوسازی این بوستان با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اجرا خواهد شد.

وی افزود: در این پروژه دیوار‌چینی، جدول‌کشی و جابجایی و انتقال جوی آب به وسط بوستان جهت زیباسازی، اجرای کف‌پوش و نوسازی معبر، بازپیرایی فضای سبز و درختان، بهسازی وسایل بازی، لوازم تندرستی و مبلمان پارکی و احداث سرویس بهداشتی و روشنایی به مساحت ۵۲۰۰ مترمربع اجرا می‌شود.

مدیر منطقه یک شهرداری سمنان، تصریح کرد: در گام نخست اجرای این پروژه، لوازم بازی، تندرستی و مبلمان و پایه چراغ‌ها و برج نوری جهت بازسازی و رنگ‌آمیزی، جمع‌آوری و دیوارچینی و حصارکشی شروع شده است و در گام‌های بعدی کف‌سازی، محوطه‌سازی و بازپیرایی محیط بوستان انجام خواهد شد.

افضلی عنوان کرد: با توجه به قرار گرفتن این بوستان در قلب شهر سمنان و استقبال زیاد شهروندان و سالمندان از این بوستان، بهسازی و بازسازی آن ضروری بود و به همین دلیل در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

مدیر شهرداری منطقه یک در پایان یادآور شد: این بوستان به دلیل گذشت چندین سال از ساخت آن و به درخواست اهالی و در جهت امنیت این منطقه که محلی برای تجمع معتادان و تکدی گران شده بود اقدام به مرمت و بازسازی شد.