مراسم تحلیف اعضای دوره ششم شورای اسلامی سمنان در فرمانداری این شهر ، برگزار شد

  • ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
  • ۳۴۶ بازدید

مراسم تحلیف اعضای شورای ششم شهر سمنان برگزار شد

مراسم تحلیف اعضای دوره ششم شورای اسلامی سمنان در فرمانداری این شهر ، برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، صبح پنجشنبه ۱۴ مرداد و با حضور فرماندار ، مراسم تحلیف و ادای سوگند ۷ عضو دوره ششم شورای اسلامی شهر سمنان برگزار شد.

فرماندار سمنان در این مراسم با تشکر و قدردانی از حضور پرشکوه مردم سمنان ، برگزاری انتخابات سالم و بدون هیچگونه تخلف انتخاباتی را مایه افتخار دانست و با تبریک به منتخبان ششمین دوره شورای اسلامی شهر سمنان ، دوره ششم شورای شهر سمنان را در زمینه دارابودن تجارب مدیریتی ، تخصص های مرتبط با مدیریت شهری در کشور بی نظیر دانست .

نادر فخری با اشاره به گام دوم انقلاب و لزوم بازگشت اعتماد مردم به حاکمیت ، فعالیت ها و کارهای این دوره شورای شهر را بسیار مهم ارزیابی کرد و افزود : تمامی دستگاه های حاکمیتی شهر موظف به پاسخگویی در برابر شورای شهر بوده و می بایست نگاه شورا به مدیریت شهر بصورت کامل و جامع بوده و تمامی زمینه های عمرانی ، فرهنگی ، اجتماعی و اقتصادی را در بر گیرد .

وی با بیان اینکه بیماری کرونا، بسیاری از ابعاد مختلف زندگی شهروندان را دچار آسیب کرده به ضرورت تشکیل قرارگاه مبارزه با کرونا در شورای اسلامی شهر و شهرداری تاکید کرد و اظهار داشت : در زمینه چگونگی پیشگیری و مبارزه با این ویروس منحوس ، شورای اسلامی شهر باید پاسخگویی دستگاه های اجرایی و همچنین مجموعه سازمان های خدمات رسان شهرداری را مطالبه گری کند .

فرماندار سمنان توجه اعضای دوره ششم را به موارد مهمی چون موضوع پیاده راه حضرت امام (ره) ، نهایی شدن طرح تفضیلی شهر ، رسیدگی به وضعیت کشتارگاه صنعتی ، فاضلاب شهری سمنان ، فرصتهای سرمایه گذاری در مجموعه آب گرم و پارک کوهستان را خواستار شد .