مراسم تجلیل از آتش نشانان سمنان برگزار شد

  • ۸ مهر ۱۴۰۰
  • ۲۹۸ بازدید

تجلیل از آتش نشانان سمنانی

مراسم تجلیل از آتش نشانان سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مراسم تجلیل از آتش نشانان شهرداری سمنان با حضور اعضای شورای اسلامی شهر ، سرپرست شهرداری و مدیران شهری و آتش نشانان در محل ایستگاه آتش نشانی شماره یک برگزار شد.

رییس شورای اسلامی شهر سمنان در این مراسم ضمن تبریک هفتم مهر ماه، روز آتش نشانی و خدمات ایمنی به کارکنان آتش نشانی به دلایل نامگذاری این روز اشاره کرد و گفت: آتش نشانان از جان خود می گذرند تا جان و مال دیگران را حفظ کنند که این عمل مصداق ایثار و فداکاری این عزیزان و با هدف رضایت حضرت حق تعالی است.

خراسانیان با قدردانی از خدمات و تلاش های آتش نشانان افزود: وظیفه شناسی به وقت و حضور نجات بخش نیروی‌های آتش نشانی ستودنی است .

سعید اسماعیل پور رییس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان هم در این مراسم ضمن ارائه گزارش عملکرد یکساله آتش نشانی سمنان ، درخواست های خود را مبنی بر احداث ساختمان اداری جدید و خرید تجیزات و بخصوص خودروی نردبان دار ارائه کرد .

در ادامه این مراسم بعد از تجلیل از آتش نشانان و اهدای جوائز به برندگان مسابقات برگزار شده ، رژه آتش نشانی در سطح شهر برگزار شد.

شایان ذکر است ۷ مهر ماه که به پاسداشت شهدای آتش نشان هفتم مهر ماه سال ۱۳۵۹ که در حمله هوایی دشمن بعثی به پالایشگاه آبادان و در حین انجام ماوریت به شهادت رسیدند به نام روز آتش نشانی و خدمات ایمنی نامگذاری شده است.