مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در آستانه گرامی داشت هفته دولت از خبرگزاری ایمنا دفتر سمنان بازدید کرد

  • ۳ شهریور ۱۳۹۹
  • ۷۰۲ بازدید

تولیدات هدفمند در فضای مجازی ضروری است / رادیو شهر اقدام موثر شهرداری سمنان

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در آستانه گرامی داشت هفته دولت از خبرگزاری ایمنا دفتر سمنان بازدید کرد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،فرشید فلاح ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت های شبکه رسانه ای شهرداری سمنان اعم از اطلاع رسانی مکتوب و مجازی ، استودیو رسانه شهر و خبرگزاری گفت :

فضای مجازی از موضوعات بسیار مهم در شرایط کنونی است که شهرداری در عمل با استفاده مناسب از این ظرفیت ها توانسته است جایگاه خود را در اطلاع رسانی تثبیت کند و این جای تقدیر و تشکر دارد.

فلاح گفت : تولید محتوای چندرسانه ای مناسب در قالب و زمینه‌های مختلف از سوی همه دستگاه ها باید جدی گرفته شود چراکه در شرایط کنونی فضای مجازی کارکرد مناسبی را در بین مخاطبان و شهروندان داراست .

وی با بیان اینکه در سمنان عالمان، بزرگان و فرهیختگان زیادی رشد کرده‌اند و این سرزمین مهد مشاهیر و مفاخر نیز هست به لزوم تولیدات محتوای دینی اشاره کرد و افزود :

شهر سمنان می تواند پایگاه تولید محتوای دینی در فضای مجازی را داشته باشد و در این زمینه استودیو رسانه شهر شهرداری سمنان بستر مناسبی است .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان خاطرنشان کرد : باید تولیدات را به این فضا سوق دهیم و اگر می خواهیم صدایمان شنیده شود باید از طریق فضای مجازی اقدام کنیم .

شایان ذکر است در این دیدار از زحمات همکاران خبرگزاری ایمنا دفتر سمنان تقدیر شد .