مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان:

  • ۲۲ شهریور ۱۳۹۹
  • ۲۴۶ بازدید

غبارروبی و پاکسازی مصلی بزرگ سمنان در استقبال از نمازگزاران نماز جمعه

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از پاکسازی ،شست و شو و ضدعفونی کردن مصلی بزرگ سمنان توسط نیروهای این سازمان به منظور‌ استقبال از نمازگزاران در روز جمعه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بین الملل شهرداری سمنان مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با اشاره به کاهش محدودیت‌های مربوط به حضور اجتماعی مردم در اماکن عمومی از جمله مساجد در روزهای آینده، گفت: با توجه به اینکه احتمال می‌رود در روزهای آتی شاهد حضور بیشتر شهروندان در نماز جمعه این هفته باشیم، ۱۵ نفر از نیروهای سازمان پسماند در ناحیه یک به همراه یک دستگاه واترجت، تانکر و یک دستگاه نیسان در یک روز متوالی مصلی را رفت وروب، شست و شو و ضدعفونی کردند.

حمیدرضا پیوندی هدف از این اقدام را تامین سلامت شهروندان همزمان با برگزاری نمازهای جماعت و بازگشایی مساجد در روزهای آینده دانست و ادامه داد: عملیات تنظیف و شست و شوی مصلی با رعایت اصول بهداشتی و با استفاده از ۱۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده و حضور ۱۵ پاکبان و دو ناظر عالی و ارشد در سازمان پسماند در یک روز متوالی انجام شد.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین وظایف حکومت اسلامی بر اساس آیات الهی اقامه نماز هست و لذا این تجمع عبادی ـ سیاسی علاوه بر دارا بودن ویژگی‌های مثبت فردی و اجتماعی، اثرات داخلی و خارجی فراوان دارد و اهمیت به این موضوع و فراهم‌سازی مکانی برای جلوه این شکوه و عظمت ضرورت دارد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان با اشاره به برنامه های آتی سازمان برای ضدعفونی سایر اماکن تصریح کرد: این سازمان آمادگی همکاری جهت پاکسازی و ضدعفونی بقاع متبرکه را دارد.امید است با همیاری وهمدلی و رعایت پروتکل های بهداشتی این‌ویروس منحوس را باهم شکست دهیم.