مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از آغاز طرح تعویض ۱۵۰ عدد سطل زباله مکانیزه در سطح شهر سمنان خبر داد

  • ۲۳ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۳۶ بازدید

طرح تعویض۱۵۰ سطل زباله مکانیزه سطح شهر سمنان آغاز شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از آغاز طرح تعویض ۱۵۰ عدد سطل زباله مکانیزه در سطح شهر سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از خدمات این سازمان ویژه ایام فرخنده دهه مبارک فجر و فرا رسیدن نوروز باستانی،طرح تعویض ۱۵۰ عدد سطل زباله مکانیزه در سطح شهر سمنان خبر داد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر عنوان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان در راستای جلب رضایت شهروندان و رفاه بیشتر شهروندان اقدام به خرید ۱۵۰ عدد سطل زباله مکانیزه ۱۱۰۰ لیتری با اعتباری بالغ بر ۲/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال کرده است.

وی در ادامه افزود: تعویض سطل ها واقع در مسیر های بلوار قدس ، بلوار ۱۷شهریور ، بلوار میرزا شیرازی، بلوار معلم ،خیابان امام، خیابان هفت تیر و بلوار پیروزی بطور کامل صورت گرفت و سطلهای قابل تعمیر جهت تعمیر و رنگ آمیزی به واحد نقلیه وجوشکاری سازمان پسماند منتقل شدند.

مدیر سازمان مدیریت پسماند بیان کرد: از دیگر اقدامات در این ایام، شست وشوی ویژه ریل و کاورها، جمع آوری خاک ونخاله و دپو پسماند بلاصاحب ، ساماندهی سرویس های بهداشتی و رنگ آمیزی ۲۲۰ کاور سطل زباله تا دهم اسفندماه و پاکسازی مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در سه نوبت است.

این مقام مسئول در پایان از شهروندان تقاضا کرد باتوجه به اتمام زمستان و فرا رسیدن گرمای جانبخش بهاری و افزایش مراسمات،مهمانی ها و پخش نذورات دراین ایام و پایان سال و فسادپذیری و تخریب سطل زباله مکانیزه به واسطه شیرابه زباله ها، تا جایی امکان دارد از ریختن زباله های تر بدون رطوبت گیری آن در سطل زباله جلوگیری کنند و با خروج به موقع زباله ها در ساعت ۲۰ شب از ماندن زباله در سطلها و ایجاد شیرابه نیز پیشگیری کنند تا باعث تخریب سطل ها نشود.

امید است با مشارکت و همکاری شهروندان سمنانی شاهد شهری پاک باشیم و به حرمت دستان همیشه خسته پاکبانان شهرمان در این ایام با رها نکردن زباله و ظروف نذورات درسطح شهر، یاریگر این زحمتکشان بی نام باشیم.